חדר כושר

לכל מי שמבקר במכון כושר יש סיבה ומטרה משלו, לחטב את הגוף, לרדת במשקל, לשרוף שומנים
או לתחזוקת גוף בריא.

לא משנה מה הסיבה והמטרה כולם תמימי דעים שניצול זמן האימון הוא נקודה חשובה בבחירת מכון הכושר.

לא פעם אני שומע ממתאמנים שהולכים למכון כושר ו- "מבזבזים" המון זמן לחכות למכשיר שיתפנה כך שבפועל אימון של שעה לוקח שעתיים ויותר.
חלק מהמתאמנים "תופסים" מכשיר מתאמנים מעט ומדברים הרבה .

במיי ג'ים זה לא ככה, הסיסמא שלנו היא כושר נטו, זהו מכון "שכונתי" במובן הטוב של המילה, הרגשת ביתיות ומשפחתיות ללא פוזות.
מיי ג'ים הוא מכון כושר אשר ידוע בכל האזור בזכות המסירות, המקצועיות והיחס האישי, החם והמשפחתי שהוא מעניק לכל מתאמן.
צוות המאמנים המקצועי והמוסמך של המכון, אשר נבחר בקפידה עומד לרשותכם בכל שאלה והתייעצות בנושאי האימון והתזונה.
במכון, כל נרשם חדש מקבל אימון אישי אחד חינם, ובו מאמן הכושר בונה למתאמן תוכנית אימונים אשר מותאמת באופן אישי למטרותיו, להעדפותיו, ניסיונו הספורטיבי ומגבלותיו .
במהלך האימון, מאמן הכושר ילמד את המנוי כיצד להשתמש במכשירים השונים בצורה נכונה ומותאמת, כמו גם על איזה חלק בגוף הם משפיעים בעזרת הסברים והדגמות מקצועיות, בסבלנות ובמסירות .
תוכנית האימונים הראשונית מותאמת לשלושת חודשי האימון הראשונים, שבסופן ניתן לרענן את התוכנית בהתאם להעדפותיו ורצונותיו של המתאמן .
אנו מציעים מחיר מנוי משתלם במיוחד הכולל דמי רישום, ביטוח ושימוש בלוקרים בחינם, כמו גם מגוון עצום של חוגים מהנים ומאתגרים למגוון גילאים וברמות קושי שונות.
החוגים מועברים על ידי מדריכות ומדריכים מוסמכים בלבד, כך שתוכלו להיות בטוחים שהבטיחות והבריאות שלכם נמצאים אצלנו במקום הראשון .
אם גם לכם חשוב לבוא למכון שבו ניתן לעשות אימון רצוף ללא המתנות שמכשיר יתפנה בואו למיי ג'ים, אנו מכבדים מאוד את זמנכם היקר , כל מנוי נחשב במיי ג'ים.

למה אין אימונים אישיים במיי ג'ים?
ברוב המכונים כאשר המנוי מבקש עזרה והדרכה קצת יותר מבסיסית התשובה שהוא מקבל "תזמין אימון אישי ותקבל הדרכה מסודרת" אצלנו במיי ג'ים זה לא קורה האימון אצלנו הוא ברמה של אימון אישי ללא תוספת מחיר, היחס במיי ג'ים הוא אישי והמאמן נענה לכל דרישה של המתאמנים.
יש לנו יתרונות נוספים:
אנו ממוקמים במרכז הקריות – בין קריית מוצקין לקריית חיים (מאחורי שדרות גושן) .
חניה בשפע ובחינם, נגישות לתחבורה ציבורית ונגישים גם לכיסאות גלגלים (קומת קרקע) מיי ג'ים נמצא בשדרות קק"ל 26 ( פינת הקיבוצים 83 )קריית חיים

אז מה נשאר לכם לעשות?
בואו למכון הכושר מיי ג'ים, תירשמו ותתחילו להתאמן על מנת להשיג את התוצאות שתמיד חלמתם עליהן!