פילאטיס בקריות

פילאטיס בקריות

אתן מרגישות שאתו לא זזות מספיק? רוצות לעשות הכול כדי להרגיש טוב יותר עם עצמכן? אם כך, ברור מדוע פילאטיס בקריות זו יכולה להיות התחלה טובה. לעשות פעילות גופנית זה מסוג אותם הדברים שלא כדאי לוותר עליהם, וכאשר מדברים על פילאטיס, זה בא לידי ביטוי ביתר שאת. מדובר על פעילות גופנית שמסייעת להפעיל שרירים רבים אשר במהלך חיי היומיום יהיה לנו קשה להגיע אליהם ולהפעיל אותם. לכן, אם תוכלנה לפנות מקום למכון מוביל שבו מתקיימים שיעורים כאלה, למה לחשוב פעמיים? MY GYM, חדר הכושר שלכן בקריות, זו אפשרות שכדאי לקחת בחשבון, אז למה אתם מחכות?

פעילות גופנית באווירה נעימה

בין אם יצא לכם בעבר לעשות ובין אם זו הפעם הראשונה שבה אתן חושבות על פעילות כזאת, כדאי שתדעו: זו בחירה טובה.  מדובר על פעילות שלא מכבידה מידי על הגוף ולא הולכת נגדו, אלא להפך: מקשיבה לגוף. בנוסף, פילאטיס זו פעילות שעושים בקבוצה, כך שתוכלו ליהנות גם מהצד החברתי של הדברים. בנוסף, כאשר עושים פעילות כזאת במקום מטופח ויפה ובחדר כושר שהשקיעו בו מחשבה בכל הפרטים, ההנאה גדולה.

כמה פעמים בשבוע כדאי לעשות פילאטיס?

זה מסוג אותם הדברים שאתן הולכות להתאהב בהם. למעשה, כמעט כל אישה שהתחילה לעשות פילאטיס מצאה את עצמה מפנה לפעילות הגופנית הזאת עוד ועוד זמן. לכן בהחלט יכול להיות שזה גם מה שיקרה לכן. משמעות הדברים היא שגם אם בתחילת הדרך תעשו פילאטיס רק פעם בשבוע, כנראה שתוך זמן קצר תגיעו לפעמיים ואפילו שלוש. את יתרונות הפעילות הגופנית הזאת תרגישו מהר, כך שברור מדוע זה כדאי. במכון הכושר MY GYM מחכים לכן: מדריכות מקצועית מוכשרות ומנוסות ביותר, מגוון רחב של מכשירים וחוגים מכל הסוגים. תוכלו ליהנות כאן מאווירה ביתית ונעימה ולצד מקצועיות חסרת פשרות. לכן, אם גם אתן נמצאות היום בנקודה שבה אתן רוצות להתחיל לדאוג לעצמכן, כדאי שתירשמו לחוג פילאטיס כבר עכשיו. לפרטים נוספים והרשמה חייגו למספר:

04-8490603, כי מגיע לכן הטוב ביותר כשאתן עושות ספורט!

 

פילאטיס

עוד בנושא

אימון בטן

אימון בטן

פילאטיס

פילאטיס בקריות

חדר כושר קרית חיים

חדר כושר בקרית חיים